KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12213071
nr 1221 3071
Stig Månsson
(f. 1912), Sverige
Pastell, Interiör med mor och barn. Signerad. 69x98 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:52:43
1/12 14:13:53
3/12 18:47:43